ZŠ Horšovský Týn - třída V.B
Mgr. Ivana Fejtková

zprávy pro rodiče
|<  <<  2/3    >>  >|
9.11.2020
Důležité
Na bakaláře jsem poslala zadání domácích úkolů na celý týden 9. - 13.11. Také jsem poslala tabulku - předložky a 2 pracovní listy na online hodinu v úterý. Prosím vytisknout, nevyplňovat. Prosím, kontrolujte zprávy ze školy každý den. Děkuji.
1.11.2020
Důležité!
Dobrý den, po delší době využívám třídních stránek a pro jistotu píši i sem zprávu o tom, že všechny potřebné informace najdete na bakalářích. Online výuka pokračuje podle daného rozpisu. Důležité informace najdete v přílohách - prosím o jejich stažení či vytisknutí - dětem se bude snadněji při online hodinách pracovat. Ať si nachystají vše potřebné dnes večer a ráno od 9.00 či od 10.30 hod se připojí. Další důležité a podrobnější informace najdete v bakalářích. Hodně zdraví. IF
9.10.2020
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny budou 26.10 až 1.11.2020.
1.10.2020
Nepřehlédněte!
Znovu připomínám všem rodičům žáků V.B, že komunikace s Vámi probíhá přes BAKALÁŘE. Někteří z Vás ještě nečetli zprávy, které Vám posílám. Budu moc ráda, když si budete každý den kontrolovat zprávy ze školy, a to nejen známky. Moc Vám děkuji za pochopení a spolupráci.
20.9.2020
Kvíz z čj - povinný - do neděle
Děkuji všem 22 žákům, kteří již splnili kvízové otázky na procvičení shody. Bude se to hodit. Neděle ještě nekončí. Kdo nezkusil, má ještě čas. Dále děkuji všem 9ti rychlíkům za splnění testu z VLA. Hurá do dalšího pracovního týdne. Děkuji všem rodičům za spolupráci. IF
19.9.2020
nový kvíz na procvičení - Místo, kde žijeme.
Žáci mají na splnění kvízu opět celý týden. Když se jim to nepovede, mají ještě jeden pokus. Odkaz posílám na emaily. Moc děkuji za spolupráci.
19.9.2020
Covid - 19
Žáci si domů přinesli doporučení, která ve škole dodržujeme v souvislosti s opatřením vlády a hygieny. Roušky při vyučování zatím neplatí pro I. stupeň ZŠ. Vím, že nejde vše ohlídat, ale opravdu se snažíme. Plavání se uskuteční v listopadu za zvýšených hygienických podmínek. Zatím nebylo zrušeno. Přeji pevné nervy, klidné dny. IF
16.9.2020
Doplnění rozvrhu a jiné
V úterý matematika - geometrie (rýsování), středa - diktát z českého jazyka, čtvrtek - pravopisné cvičení, čtení - pondělí, čtvrtek. Čítanku, sešit M - G, notový sešit a zpěvník, rýsovací potřeby - lze nechávat ve škole. Na věci žáků v lavici je praktické používat desky, různé obaly či plastové a papírové kapsy. Nezapomínat na kapesníky a roušku. Připravovat se podle rozvrhu. Děkuji vám za spolupráci.
15.9.2020
Jako každý rok
- vybíráme na papíry a čtvrtky 70 Kč. Moc děkuji.
13.9.2020
Opakování - matka moudrosti
Vaše děti čekají kvízové otázky na procvičení shody podmětu s přísudkem. Tento kvíz již vyplňovaly, takže to pro ně bude hračka. Kdyby to nevyšlo - mají opět druhý pokus. Tento úkol by měly splnit do neděle 20.9.2020. Děkuji za spolupráci. Držím palce.
|<  <<  2/3    >>  >|

nahoru webmaster