ZŠ Horšovský Týn - třída V.B
Mgr. Ivana Fejtková

zprávy pro rodiče
|<  <<  2/3    >>  >|
9.10.2020
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny budou 26.10 až 1.11.2020.
1.10.2020
Nepřehlédněte!
Znovu připomínám všem rodičům žáků V.B, že komunikace s Vámi probíhá přes BAKALÁŘE. Někteří z Vás ještě nečetli zprávy, které Vám posílám. Budu moc ráda, když si budete každý den kontrolovat zprávy ze školy, a to nejen známky. Moc Vám děkuji za pochopení a spolupráci.
20.9.2020
Kvíz z čj - povinný - do neděle
Děkuji všem 22 žákům, kteří již splnili kvízové otázky na procvičení shody. Bude se to hodit. Neděle ještě nekončí. Kdo nezkusil, má ještě čas. Dále děkuji všem 9ti rychlíkům za splnění testu z VLA. Hurá do dalšího pracovního týdne. Děkuji všem rodičům za spolupráci. IF
19.9.2020
nový kvíz na procvičení - Místo, kde žijeme.
Žáci mají na splnění kvízu opět celý týden. Když se jim to nepovede, mají ještě jeden pokus. Odkaz posílám na emaily. Moc děkuji za spolupráci.
19.9.2020
Covid - 19
Žáci si domů přinesli doporučení, která ve škole dodržujeme v souvislosti s opatřením vlády a hygieny. Roušky při vyučování zatím neplatí pro I. stupeň ZŠ. Vím, že nejde vše ohlídat, ale opravdu se snažíme. Plavání se uskuteční v listopadu za zvýšených hygienických podmínek. Zatím nebylo zrušeno. Přeji pevné nervy, klidné dny. IF
16.9.2020
Doplnění rozvrhu a jiné
V úterý matematika - geometrie (rýsování), středa - diktát z českého jazyka, čtvrtek - pravopisné cvičení, čtení - pondělí, čtvrtek. Čítanku, sešit M - G, notový sešit a zpěvník, rýsovací potřeby - lze nechávat ve škole. Na věci žáků v lavici je praktické používat desky, různé obaly či plastové a papírové kapsy. Nezapomínat na kapesníky a roušku. Připravovat se podle rozvrhu. Děkuji vám za spolupráci.
15.9.2020
Jako každý rok
- vybíráme na papíry a čtvrtky 70 Kč. Moc děkuji.
13.9.2020
Opakování - matka moudrosti
Vaše děti čekají kvízové otázky na procvičení shody podmětu s přísudkem. Tento kvíz již vyplňovaly, takže to pro ně bude hračka. Kdyby to nevyšlo - mají opět druhý pokus. Tento úkol by měly splnit do neděle 20.9.2020. Děkuji za spolupráci. Držím palce.
7.9.2020
Zprávy ze školy
Pracovní sešity na čj a m stojí 84 Kč. Někteří již mají zaplaceno. Prosím zabalit a řádně označit jménem. Starý početníček ze 4.roč. vybírám a uložím u sebe do doby použití. PS z čj na shodu PO a PŘÍ mají žáci nosit na hodiny čj. Zabalit všechny sešity i učebnice! Dnes jsem dětem rozdala přístupové kódy na bakaláře. Procvičujeme a opakujeme učivo ze 4.ročníku. Z vlastivědy a přírodovědy pokračujeme ve výuce učiva nového.
6.9.2020
Důležité! Nepřehlédněte!
Dobrý den. V pondělí vašim dětem předám přístupový kód k elektronické žákovské knížce. Můžete si stáhnout i do svého mobilního telefonu. Žádám vás o důkladnou a častou kontrolu. Zatím jsem známkou nic nehodnotila.
|<  <<  2/3    >>  >|

nahoru webmaster