ZŠ Horšovský Týn - třída V.B
Mgr. Ivana Fejtková

zprávy pro rodiče
|<  <<  3/3  
7.9.2020
Zprávy ze školy
Pracovní sešity na čj a m stojí 84 Kč. Někteří již mají zaplaceno. Prosím zabalit a řádně označit jménem. Starý početníček ze 4.roč. vybírám a uložím u sebe do doby použití. PS z čj na shodu PO a PŘÍ mají žáci nosit na hodiny čj. Zabalit všechny sešity i učebnice! Dnes jsem dětem rozdala přístupové kódy na bakaláře. Procvičujeme a opakujeme učivo ze 4.ročníku. Z vlastivědy a přírodovědy pokračujeme ve výuce učiva nového.
6.9.2020
Důležité! Nepřehlédněte!
Dobrý den. V pondělí vašim dětem předám přístupový kód k elektronické žákovské knížce. Můžete si stáhnout i do svého mobilního telefonu. Žádám vás o důkladnou a častou kontrolu. Zatím jsem známkou nic nehodnotila.
2.9.2020
Důležité
Třídní schůzky proběhnou v listopadu na dálku (distančně). Je-li vaše dítě alergické a trpí na rýmu či kašel, zajistěte potvrzení od lékaře (je-li to možné). Omlouvám se za zmatky s šatními skříňkami. Prosím, respektujte zákaz vstupu do školy. V nutných případech po předchozí domluvě se dostavte pokud možno mimo vyučování a s rouškou. Zítra si vyberu žákovské knížky ke kontrole a doplnění důležitých údajů ohledně kontaktů na vás. Komu chybí učebnice, musí ještě počkat do konce týdne. Děkuji za trpělivost.
31.8.2020
Hola hola škola volá
V žádném případě neposílejte své dítě s příznaky infekce do školy. Do ŽK doplňte kontakt na osobu, která si může vaše dítě vyzvednout ze školy kdykoli. Platí zákaz vstupu cizím osobám do školy. Nutně pouze po předchozí tel.domluvě a s rouškou. Ve středu vyučování do 11.30 hod., přinést učebnice, vyplněnou ŽK,zámek a klíček. Ve čtvrtek vyučování podle rozvrhu. Sešity s sebou.
|<  <<  3/3  

nahoru webmaster